Vincenzo Buffolino | St. Joseph's College New York | B03 Elite - Warriors |
Conor Curran | SUNY New Paltz | B03 Elite - Warriors |
Vasilis Ganasoulis | Vassar College | B03 Elite - Warriors |
Theodore (Jack) Healy | SUNY Plattsburgh | B03 Elite - Warriors |
Vincent Mariani | St. Joseph's College New York | B03 Elite - Warriors |
Colin Mushorn | United States Merchant Marine Academy | B03 Elite - Warriors |
Thomas O'Neill | SUNY New Paltz | B03 Elite - Warriors |
Jack Quinlan | Molloy College | B03 Elite - Warriors |
Michael Savella | Hofstra University | B03 Elite - Warriors |
Sofia Banegas | Iona College | G03 Elite - Fury |
Alessandra Borsellino | Molloy College | G03 Elite - Fury |
Parris Burke | SUNY New Paltz | G03 Elite - Fury |
Kiley Conway | Fairleigh Dickinson University | G03 Elite - Fury |
Ashley Efstathiou | McDaniel College | G03 Elite - Fury |
Rachel Eisert | SUNY New Paltz | G03 Elite - Fury |
Maeve Graham | The Catholic University of America | G03 Elite - Fury |
Kaitlyn Kilmeade | Union College | G03 Elite - Fury |
Shannon Lowney | SUNY Oneonta | G03 Elite - Fury |
Hannah Pugliesi | SUNY New Paltz | G03 Elite - Fury |
Kaylin Ricci | SUNY University at Buffalo | G03 Elite - Fury |
Briana Sayoc | University of Tennessee | G03 Elite - Fury |
Jessica Lynskey | Fairfield University | G03 Elite - Fury |
Amanda DeVito | Mount St. Mary College | G03 Rush |
Caroline Brucato | Mount St. Mary College | G03 Rush |
Brianna Tricario | SUNY Oneonta | G02 Elite - Rowdies |
Julia Stegner | SUNY Geneseo | G02 Elite - Rowdies |
Sophia Hatziyianis | SUNY Plattsburgh | G02 Elite - Rowdies |
Kelly Meyer | DeSales University | G02 Elite - Rowdies |
Brian Boylan | SUNY New Paltz | B02 Elite - Titans |
Bill Castoro | SUNY New Paltz | B02 Elite - Titans |
Joe Cebollero | SUNY Oswego | B02 Elite - Titans |
Noe Gonzalez | SUNY Farmingdale | B02 Elite - Titans |
Sean Graziano | SUNY Farmingdale | B02 Elite - Titans |
Eric Hines | Molloy College | B02 Elite - Titans |
Steve KIrtyan | SUNY New Paltz | B02 Elite - Titans |
Sean McBrien | SUNY Oswego | B02 Elite - Titans |
Owen McGarrity | SUNY New Paltz | B02 Elite - Titans |
Rich Portogallo | SUNY Oneonta | B02 Elite - Titans |
Matt Prusan | Kenyon College | B02 Elite - Titans |
Grace Bernardi | St. John's University | G01 Elite - Cosmos |
Brenna Brown | Jefferson University | G01 Elite - Cosmos |
Arianna Casha | SUNY Farmingdale State College | G01 Elite - Cosmos |
Erin Kelly | Wagner College | G01 Elite - Cosmos |
Kirstyn Kilmeade | Skidmore College | G01 Elite - Cosmos |
Alexandra Milano | Stetson University | G01 Elite - Cosmos |
Caroline Nuttall | Hofstra University | G01 Elite - Cosmos |
Brianna Passaro | Duquense University | G01 Elite - Cosmos |
Bianca Skelton | Johns Hopkins University | G01 Elite - Cosmos |
Courtney Taylor | DeSales University | G01 Elite - Cosmos |
Lindsey Jolly | SUNY Cortland | G01 Travel - Hurricanes |
Frank Schmidt | SUNY Maritime | B01 Elite |
Donny Ophals | SUNY Potsdam | B01 Elite |
Danny Muir | Molloy College | B01 Elite |
Ryan Hilke | Molloy College | B01 Elite |
Alexa Pyatsky | Manhattanville College | G00 Elite - Strikers |
Annie May Coogan | Molloy College | G00 Elite - Strikers |
Bella DiBendentto | The University of Scranton | G00 Elite - Strikers |
Emma Schleimer | Union College | G00 Elite - Strikers |
Grace Guglielmo | NYIT | G00 Elite - Strikers |
Hannah Chinsky | Mount St. Mary's College | G00 Elite - Strikers |
Hannah Daley | Lehigh University | G00 Elite - Strikers |
Jackie Morris | Iona College | G00 Elite - Strikers |
Lauren Martelli | Marist College | G00 Elite - Strikers |
Lindsay Stern | University of Alabama | G00 Elite - Strikers |
Maggie Thibault | NYIT | G00 Elite - Strikers |
Melissa DiMonda | University of Southern California (USC) | G00 Elite - Strikers |
Morgan Camarda | Siena College | G00 Elite - Strikers |
Olivia Welsch | LIU CW Post | G00 Elite - Strikers |
Taylor Curcio | Hofstra University | G00 Elite - Strikers |
Telisa Washington | Delaware State University | G00 Elite - Strikers |
AJ Raiz | SUNY Oneonta | B00 Elite - Red Devils |
Brendan Franko | University of Massachusetts - Amherst | B00 Elite - Red Devils |
Brian Tagliavore | Stevens Institute of Technology | B00 Elite - Red Devils |
Charlie Gugel | Misericordia University | B00 Elite - Red Devils |
Christopher Moussavi | University of Massachusetts - Dartmouth | B00 Elite - Red Devils |
Daniel Mistretta | Dominical College | B00 Elite - Red Devils |
Erik Treble | Wentworth Institute of Technology | B00 Elite - Red Devils |
Hunyer Lanton | Lawrence University | B00 Elite - Red Devils |
Justin Kearns | Molloy College | B00 Elite - Red Devils |
Matteo Martino | Fordham University | B00 Elite - Red Devils |
Michael Gilligan | University of Chester (ENG) | B00 Elite - Red Devils |
Ryan Catalano | SUNY Oneonta | B00 Elite - Red Devils |
Ryan Parker | Suffolk County CC | B00 Elite - Red Devils |
Nikki Bermudez | NYIT | G99 Elite - Strikers |
Cassidy Byrns | SUNY Cortland | G99 Elite - Strikers |
Lena D'Amico | Nazareth College | G99 Elite - Strikers |
Juliana Diesel | Bloomsburg University | G99 Elite - Strikers |
Cristina Ferrara | Mercy College | G99 Elite - Strikers |
Gianna Hiotis | SUNY Oneonta | G99 Elite - Strikers |
Haley Murphy | Mount St. Mary College | G99 Elite - Strikers |
Caleigh Bennett | William Smith (Hobart and William Smith Colleges) | G99 Elite - Strikers |
Brianna DeLuna | Johnson and Wales University | G99 Elite - Strikers |
Kyleigh Gallagher | SUNY Cortland | G99 Elite - Strikers |
Dana Poetzsch | Molloy College | G99 Elite - Strikers |
Aaron Mathurin | Morrisville State College | B97 Travel - Sharks |
Daniel Grella | Manhattanville College | B99 Elite - Barnsley |
Joseph Grahan | Molloy College | B99 Elite - Barnsley |
Jack Sanders | Bryant University | B99 Elite - Barnsley |
Cameron Petersen | IUPUI - Indiana University Purdue University Indianapolis | B99 Elite - Barnsley |
Brendan Wall | SUNY Potsdam | B99 Elite - Barnsley |
Neil Dillon | SUNY Maritime | B99 Elite - Barnsley |
Joseph Mutino | St. Joseph's College New York | B99 Elite - Barnsley |
Ricardo Zapata | St. Joseph's College New York | B99 Elite - Barnsley |
Yanni Rigos | SUNY Albany | B98 Elite - ACES |
Fernando Robayo | Fairfield University | B98 Elite - ACES |
Matthew Sloan | American University | B98 Elite - ACES |
Storm Strongin | Hofstra University | B98 Elite - ACES |
Matthew Vowinkle | Hofstra University | B98 Elite - ACES |
Andrea Codispoti | Hofstra University | B98 Elite - ACES |
Alessandro Sambone | Adelphi University | B98 Elite - ACES |
Niall Coffey | University of Chicago | B98 Elite - ACES |
Jake Camarillo | SUNY Oneonta | B98 Elite - ACES |
Daniel Alibrandi | Susquehanna University | B98 Elite - ACES |
Tyler Hutchinson | SUNY Albany | B98 Elite - ACES |
Luke McNamara | Fordham University | B98 Elite - ACES |
Jack Nuttall | Hofstra University | B98 Elite - ACES |
Tim Davis | The University of Scranton | B98 Elite - ACES |
Kristen Bischoff | Wagner College | 1997 Crush |
Tori Flaherty | Marist College | 1997 Crush |
Meghan McCabe | Rider University | 1997 Crush |
Sara Separ | Vassar College | 1997 Crush |
Ashley Claud | University of Hartford (CT) | 1997 Crush |
Cara Gallagher | SUNY Stony Brook University | 1997 Crush |
Bianca Furci | Marist College | 1997 Crush |
Taylor Travato | Central Connecticut State University | 1997 Crush |
Ciara Guglielmo | Duquense University | 1997 Crush |
Skylar Vitiello | University of Hartford (CT) | 1997 Crush |
Melanie Hingher | Fairfield University | 1997 Crush |
Rebecca White | Rider University | 1997 Crush |
Angela DiFazio | Sacred Heart University | 1997 Crush |
Maggie Shanley | Marist College | 1996 Explosion |
Jennifer Buoncore | Hofstra University | 1996 Explosion |
Chelsea Steigman | Hofstra University | 1996 Explosion |
Toula DeLeon | Bloomsburg University | 1996 Explosion |
Madison Doller | Bloomsburg University | 1996 Explosion |
Rebecca Safranek | Dickinson College | 1996 Explosion |
Kaileen Murray | William Smith (Hobart and William Smith Colleges) | 1996 Explosion |
Jessica Graci | SUNY Oswego | 1996 Explosion |
Greg Baumstein | University of Rhode Island | 1996 Celtics |
Sean Nealis | Hofstra University | 1996 Celtics |
Billy Horgan | SUNY Maritime | 1996 Celtics |
Sergio Lopez | SUNY University at Buffalo | 1996 Celtics |
Wilson Martinez | SUNY Farmingdale State College | 1996 Celtics |
Mauricio Rivas | St John's University | 1996 Celtics |
Chris Taibi | Marshall University | 1996 Celtics |
Billy Walsh | SUNY Cortland | 1996 Celtics |
Andrew Prendergast | SUNY Cortland | 1996 Celtics |
Zach Zaia | SUNY Cortland | 1996 Celtics |
Michael Dillon | SUNY Cortland | 1996 Celtics |
Kenny Escolero | Suffolk County CC | 1996 Celtics |
Brandon Merklin | University of Massachusetts - Amherst | 1996 Celtics |
Anthony Rocchio | SUNY Cortland | 1996 Celtics |
Jack Feehan | SUNY Maritime | 1996 Celtics |
Eric Reiss | Duke University | 1996 Celtics |
Neil Feminella | LIU CW Post | 1996 Celtics |
Riley Cassidy | Trinity College | 1996 Celtics |
Alex Routledge | SUNY Old Westbury | 1996 Celtics |
Anthony Vitta | Lesley University | 1996 Celtics |
Peter Meyer | USMA - West Point | 1997 Raptors |
Christopher Dattalo | Quinnipiac University | 1997 Raptors |
Jack Macchia | Eastern University | 1997 Raptors |
Ryan Pomeo | King's College | 1997 Raptors |
Tyler Spellman | SUNY Binghamton | 1997 Raptors |
Zachery Capolongo | Lafayette College | 1997 Raptors |
Andrew Szilagyi | Bridgewater State University | Colts |
Jordan Sabinsky | SUNY Cortland | Colts |
Daniel Sloan | SUNY New Paltz | Colts |
Stephen Tappeto | Molloy College | Colts |
Alecos Podias | SUNY New Paltz | Colts |
John Romano | SUNY Farmingdale State College | Arsenal |
Frank Miceli | SUNY Farmingdale State College | Arsenal |
James Harris | The University of Scranton | Arsenal |
Justin Carfora | College of the Holy Cross | Arsenal |
Nick Cestaro | College of the Holy Cross | Arsenal |
Brendan Gallivan | Marist College | Arsenal |
Kevin Mazol | Dowling College | Arsenal |
Chris McGrath | Union College | Arsenal |
Jonny Nierenberg | Dartmouth College | Arsenal |
Dan Vitiello | SUNY Albany | Arsenal |
Gerard Farrell | SUNY Farmingdale | Arsenal |
Michelangelo Sini | Adelphi University | Arsenal |
Jamie Macchia | Manhattanville College | Arsenal |
Joey Busuttil | Hobart College | Arsenal |
Brian Nichtern | SUNY Farmingdale | Red Thunder |
Lauren Viggiano | Adelphi University | Stars |
Erin Hughes | Villanova University | Stars |
Caroline Beatty | Dickinson College | Stars |
Samantha Bernieri | Molloy College | Stars |
Amanda Garrity | Marist College | Stars |
Victoria Antonino | Adelphi University | Stars |
Gianna Jennosa | Molloy College | Stars |
Madison Vasquez | Siena College | Stars |
Erica Modena | Manhattan College | Stars |
Shelby Fredericks | Northwestern University | Stars |
Morgan Santoro | Central Connecticut State University | Stars |
Alissa Battaglia | Chestnut Hill College | Elite |
Korin Karszen | Centenary College | Elite |
Brie Ruane | Providence College | Elite |
Danielle ’DJ’ Glazer | Marist College | Elite |
Danielle Widmann | University of New Haven | Elite |
Carlie Schect | University of New Haven | Elite |
Bridget Westerman | William Smith (Hobart and William Smith Colleges) | Elite |
Victoria Maley | Rider University | Elite |
Maggie Cash | The University of Scranton | Elite |
Jillian Beatty | St. Anselm College | Elite |
Elysia Jimenez | Georgian Court University | Elite |
Michele Iacono | Rider University | Elite |
Taylor Salmon | Adelphi University | Elite |
Kelsey Raschke | SUNY Geneseo | Elite |
Emma Lee Meyer | Villanova University | Elite |
Kelsey Kranz | Providence College | Elite |
Ashlie Guinness | SUNY Plattsburgh | Rowdies |
Danny Giorgi | SUNY Old Westbury | Vipers |
Taras Zakalyuk | CUNY Baruch College | Vipers |
Kristen Clarke | Rider University | Storm |
Taylor Elliott | Vanderbilt Univesity | Storm |
Amanda Epstein | Marist College | Storm |
Alyssa Gutierrez | SUNY Binghamton | Storm |
Ashley Marchese | Wagner College | Storm |
Amber Mello | Rider University | Storm |
Nicole Nulty | Dowling College | Storm |
Lindsey Thompson | Dowling College | Storm |
Metri Abdul Karim | Queens College | ACES |
Craig Bennett | Rensselaer Polytechnic Institute (RPI) | ACES |
Evan Nadaner | Boston University | ACES |
Kevin Hayes | USMA - West Point | ACES |
Matt DiDomenico | Drexel University | ACES |
Orlandy Charleston | Towson University | ACES |
CJ Doherty | Cabrini College | ACES |
Brandon Turner | Lafayette College | ACES |
Tyler Botte | Hofstra University | ACES |
Ryan Dunne | Hofstra University | ACES |
Daniel Issroff | Wesleyan University | ACES |
Chris Vinberg | Adelphi University | ACES |
Steven Rivera | Adelphi University | ACES |
Quintel Gates | Adelphi University | ACES |
Michael Annarumma | Hofstra University | ACES |
Kim DeCesare | Duke University, Sky Blue FC (NWSL) | Power |
Meghan McCarty | Pennsylvania State University | Power |
Nicole Daly | Sienna College | Power |
Lauren Muscarella | Southern Connecticut University | Power |
Amy Delloiacano | Nova Southeastern University | Power |
Sarah Brennan | Molloy College | Power |
Alyssa Staubitz | SUNY Binghamton | Power |